Hore Dole Derešom 2018

Hore dole Derešom 2018 - galerie SportShots fotograf Lukáš Budínský
Hore dole Derešom 2018 – závod v Nízkých Tatrách

Hore Dole Derešom 2018

Hore Dole Derešom 2018 – druhý ročník skialpinistického závodu na hřebeni Nízkých Tater.

Hore-dole Derešom 2018 - galerie SportShots fotograf Lukáš Budínský
Hore dole Derešom 2018 – vítěz závodu stoupá na hřeben

Na trati závodu byli od rána fotografové Lukáš Budínský a Tomáš Bubela. Přinášíme vám galerii 250 výběrových fotografií ve špičkové kvalitě. Pořídit si můžete nejen fotku na web či facebook, ale i originál v tiskové kvalitě.

Průběh Hore Dole Derešom 2018

Start závodu byl u Hotelu Liptov v Jasné pod Chopkom. Závodníci celkem třikrát vystoupali na lyžích na hřeben Dereší, aby se poté spustili náročnými sjezdy do Derešského Kotla. Na rozdíl od minulého ročníku, kdy díky nedostatku sněhu byly výstupy na jednotlivá žebra zkrácené, se Hore Dole Derešom 2018 uskutečnilo v plné parádě až na horní hřeben Dereší. Závodníky čekal už jen sjezd z Chopoku do cíle. Závod ovládl Jakub Šiarník, druhý dojel Josef Hlavčo a třetí Matuš Danko.
Mezi ženami zvítězila Zuzana Dudášová.

Fotografie pro závodníky Hore Dole Derešom

Hore-dole Derešom 2018 - galerie SportShots fotograf Lukáš Budínský
Hore dole Derešom 2018 – Závodníci stoupají po hřebínku jištěném lanem

Za tým SportShots.cz byl fotograf Lukáš Budínský, který se snažil zachytit atmosféru závodu a vyčkával v nelehkých podmínkách v nejkrásnějších místech závodu. Celkem je zpracováno XXX fotografií.

Fotografie je možné zakoupit ve standardním rozlišení, nebo ve špičkové tiskové kvalitě. Z galerie je možné zakoupit i fotografie pro redakční použití. Atmosféra a počasí na závodě nahrává tomu, že fotografie ze závodu mohou zdobit nejeden obývák.

Fotografie ze stránek RaceShots.cz jsou určeny pouze pro osobní účely.

Hore dole Derešom 2018 - galerie SportShots fotograf Lukáš Budínský
Hore dole Derešom 2018

Fotografie pro média ze závodu Hore-Dole Derešom 2018

Přímo ze závodní galerie je možné zakoupit fotografie pro redakční online použití. Výběr nejlepších fotografií z celého závodu bude dostupný i v naší fotobance store.sportshots.cz. Zakoupit si zde můžete fotky s redakční licencí pro elektronická i tištěná média.