Perun 2017 SkyMarathon fotogalerie

Perun 2017 SkyMarathon

Perun 2017 Skymarathon galerie pro závodníky fotograf Lukáš Podolák
Perun 2017 – první náročné stoupání po sjezdovce

Perun 2017 Skymarathon je běh v krásném horském prostředí Moravskoslezských Beskyd, v oblasti Slezské Beskydy jinak zvané Goralii. Běžci na své cestě potkali vrcholy jako Javorový, Ropice, Príslop, Kozinec, Ostrý. Na každý vrchol se vystoupá nejprudšími svahy a poté sbíhá technickými úseky. Perun 2017 je zároveň vyhlášen jako Mistrovství ČR v SkyMarathonu®, motivace pro běžce byla opět maximální. Letošní ročník byl bez obhájce. Jan Zemaník, Tomáš Lichý ani Anna Straková se v tomto ročníku o vítězství neutkají.

Průběh Perun 2017 SkyMarathon a jeho výsledky

Perun sliboval napínavou podívanou od startu až do cíle. S bahnitým terénem v mlze se nejlépe vypořádal Jiří Čípa z Behejbrno.com) v čase 4:10:38, následován Pavlem Brýdlem (Mizuno / Svetbehu.cz) a bronz obhájil Tomáš Maceček (LightBike Running Team).

Perun 2017 Skymarathon galerie pro závodníky
Vítěz závodu Jiří Čípa stoupá směrem k cíli

Zajímavý byl souboj i mezi ženami. Nakonec zvítězila zkušená reprezentantka Michaela Mertová (Stefko Running Team) Druhé místo vybojovala Kateřina Matrasová a bronzová medaile patří Denise Krejčiříkové (VZS Ostrava)

Perun 2017 Skymarathon galerie pro závodníky
Vítězka Perunu – Michaela Mertová

Fotografie pro účastníky závodu Perun 2017 SkyMarathon

V týmu SportShots.cz fotili 2 fotografové – Lukáš Podolák a Jakub Stryk. Pohotově si rozdělili nejlepší místa na trati. Celkem je zpracováno téměř 1800 fotografií ve společné galerii. Většina závodníků byla identifikována podle startovního čísla, můžou se tedy lehce dohledat.

Perun 2017 Skymarathon galerie pro závodníky
Daniel Rubič na technickém trailu, kterých je na Perunu nepočítaně

Fotografie je možné zakoupit ve standardním rozlišení, nebo ve špičkové tiskové kvalitě. Sice na trati panovala po celou dobu silná mlha, ale ta jistě neubírá fotografiím na atraktivitě. Naopak přidává na atmosféře

Fotografie ze stránek RaceShots.cz jsou určeny pouze pro osobní účely.

Perun 2017 Skymarathon galerie pro závodníky
Marek Causidis v závěrečné cílové rovince

Fotografie pro média ze závodu Perun 2017 SkyMarathon

Výběr nejlepších fotografií z celého závodu je již dostupný i v naší fotobance store.sportshots.cz. Zakoupit si zde můžete fotky s redakční licencí pro elektronická i tištěná média.

Perun 2017 Skymarathon galerie pro závodníky
Tomáš Buryška a Libor Trtek v seběhu

2 thoughts on “Perun 2017 SkyMarathon fotogalerie”

  1. Pingback: 2019

Comments are closed.