Perun 2018 SkyMarathon fotogalerie

Perun 2018 SkyMarathon

Perun 2018 fotogalerie pro účastníky
Perun 2018 – Náročné stoupání v podání Denisy Krejčiříkové

Perun 2018 Skymarathon je běh v krásném horském prostředí Moravskoslezských Beskyd, v oblasti Slezské Beskydy jinak zvané Goralii. Běžci na své 41 km dlouhé trase potkali známé vrcholy jako Javorový, Ropice, Príslop, Kozinec, Ostrý. I na nové trase se na každý vrchol se vystoupá nejprudšími svahy a poté sbíhá technickými úseky, celkově se nasbírá převýšení 3400m. Perun 2018 byl opět vyhlášen jako Mistrovství ČR v SkyMarathonu®, motivace pro běžce byla tedy maximální.

Průběh Perun 2018 SkyMarathon a jeho výsledky

Stejně jako v minulém ročníku nebyli na trati všichni favorité na současné špici. Díky tomu Perun sliboval napínavou podívanou od startu až do cíle.S náročnou tratí si nejlépe poradila zahraniční hvězda z Itálie – Luca Carrara, následována Pavlem Brýdlem a Tomášem Macečkem

Perun 2018 fotogalerie pro účastníky
Perun 2018 – Tomáš Maceček v technickém seběhu

Zajímavý byl souboj i mezi ženami. Nakonec zvítězila zkušená reprezentantka Petra Ševčíková. Druhé místo vybojovala Denisa Krejčiříková a bronzová medaile patří Haně Holoubkové.

Fotografie pro účastníky závodu Perun 2018 SkyMarathon

V týmu SportShots.cz fotili 2 fotografové – Lukáš Podolák a Jakub Stryk. Pohotově si rozdělili nejlepší místa na trati. Celkem je zpracováno přes 2000 fotografií ve společné galerii. Většina závodníků byla identifikována podle startovního čísla, můžou se tedy lehce dohledat.

Perun 2018 fotogalerie pro účastníky
Perun 2018 – Tož Makej Vole – Trailrun.cz 🙂

Fotografie je možné zakoupit ve standardním rozlišení, nebo ve špičkové tiskové kvalitě. Sice na trati panovala po celou dobu silná mlha, ale ta jistě neubírá fotografiím na atraktivitě. Naopak přidává na atmosféře

Fotografie ze stránek RaceShots.cz jsou určeny pouze pro osobní účely.

Fotografie pro média ze závodu Perun 2018 SkyMarathon

Perun 2018 fotogalerie pro účastníky
Perun 2018 – luxusní atmosféra při závodě

Výběr nejlepších fotografií z celého závodu je již dostupný i v naší fotobance store.sportshots.cz. Zakoupit si zde můžete fotky s redakční licencí pro elektronická i tištěná média.