Pražská 100 2017

Pražská 100 2017

Legenda mezi legendami. Pražská 100 má mezi československými stovkami kultovní postavení. Trochu punková akce s rodinnou atmosférou pod pořadatelským dohledem Olafa Čiháka uzavírá sezónu a završuje sérii CSUT. Zároveň se jedná o závěrečnou etapu Extreme utra trail combination (EKUT). V roce 2017 se běžel již 24. ročník, který tentokrát nakládá závodníky na téměř 170 km s 5500m převýšení.

Fotografování závodu Pražská 100

Na fotkách je zachycen celý průběh závodu od soustředění v tělocvičně, přes půlnoční start a noční běh

Fotografie pro účastníky závodu Pražská 100 2017

V týmu SportShots.cz byl v poli fotograf – Jiří Januška, který úzce spolupracoval s Olafem Čihákem a naplánoval si pořádnou porci práce po celou dobu konání závodu. Celkem je zpracováno téměř 300 fotografií. Bohužel závodníci na sobě neměli startovní čísla, tak nebylo možné je identifikovat.

Fotografie je možné zakoupit ve standardním rozlišení, nebo ve špičkové tiskové kvalitě. Atmosféra závodu nahrává tomu, že fotografie z Pražské 100 budou zdobit nejeden obývák. Díky spolupráci s organizátorem Olafem Čihákem zpřístupňujeme pro účastníky i galerii zdarma dostupných fotek s logem závodu. Tyto fotografie budou dostupné po dobu 5 dní pro osobní potřebu závodníků.

Fotografie ze stránek RaceShots.cz jsou určeny pouze pro osobní účely.