Tatranská Šelma Ultra 2017

Tatranská Šelma Ultra 2017 galerie pro účastníky
Tatranské šelmy mají epické výhledy na každém metru

Fotografie pro účastníky Tatranská Šelma Ultra 2017

V týmu SportShots.cz fotili 2 fotografové – Lukáš Budínský a Tomáš Bubela. Díky spolupráci 2 fotografů si můžete užít téměř 700 fotografií ze závodu. Fotky byly pořízeny na 2 místech. Ve stoupání na Ostrvu od Popradského plesa a ve stoupání na Malou Svišťovku. Fotografie jsou roztříděné podle startovních čísel, můžete se dohledat. Pokud nenaleznete své startovní číslo, vyhledejte 000 – některá byla schovaná a nešla přečíst.

galerie z Tatranské šelmy 2017
Nádherné stoupání od Popradského Plesa na Ostrvu

Fotografie je možné zakoupit ve standardním rozlišení, nebo ve špičkové tiskové kvalitě. Rozhodně doporučujeme fotografie v tiskové kvalitě a nechat vytisknout ve větších rozměrech. Takovouto vzpomínku vám již nikdo nevezme. Dále budou zdarma dostupné fotografie v nižším rozlišení s logem závodu.

Fotografie ze stránek RaceShots.cz jsou určeny pouze pro osobní účely.

Tatranská Šelma 2017

Unikátní závody v horském běhu (Ultra SkyMarathon), jediné svého druhu ve vysokých Tatrách. Ocitnete se ve světě hor a zažijete plnou intenzitu horského běhu. Trasa protíná všechny doliny, přeběhnete celé Vysoké a Bielanské Tatry, dostanete se nad 2000 m.n.m. Těšit se můžete na poctivou tatranskou žulu.

galerie z Tatranské šelmy 2017 pro účastníky
Stoupání na Ostrvu v prvních paprscích slunce

Jak probíhala Tatranská Šelma Ultra v roce 2017

Na rozdíl od červnového Sky&Cloud Race ukázaly Vysoké Tatry během závodu Tatranská Šelma 2017 svoji přívětivou tvář. Až do odpoledních hodin vydrželo slunečné počasí, které bylo možná až moc horké. Jemný deštík ke konci závodu tak spíše přišel vhod. Nakonec zvítězil Richard Zvolanek v novém traťovém rekordu. Následoval jej Jiří Čípa, který větší část závodu vedl, ale zradili jej křeče a třetí doběhl Peter Fraňo. V ženách také padl traťový rekord díky Malene Blikken Haukoy z Norska.

Tatranská Šelma Ultra 2017 galerie pro účastníky
Tatranská Šelma je o žule. O hodně tvrdé žule

Fotografie pro média ze závodu Tatranská Šelma 2017

Výběr nejlepších fotografií bude dostupný i v naší fotobance store.sportshots.cz. Zakoupit si zde můžete fotky s redakční licencí pro elektronická i tištěná média.

galerie z Tatranské šelmy 2017 , Jiří Čípa
Jiří Čípa vede v závodě Tatranská Šelma Ultra 2017