Trailová závist 2016

Trailová závist 2016

Trailová Závist 2016 - krosový závod v okolí Prahy
Trailová Závist 2016 – krosový závod v okolí Prahy

Trailová závist 2016 – druhý ročník krosového běhu o délce 19km, v oblasti divokých strání a zařízlých dolin nad řekou Vltavou. Ve zbytcích hlubokých lesů, kde se v dávných dobách proháněli Keltové. Závod je určen pro běžce všech výkonnostních kategorií.

Závod za jehož vznikem stojí ultra trail reprezentanti Jan Bartas a Zuzana Urbancová se úspěšně snaží dokázat, že kvalitní krosový závod je možné uspořádat i v dojezdu pražské MHD.

Na trati byl fotograf Jiří Januška a přinášíme vám galerii téměř 550 fotografií ve špičkové kvalitě. Pořídit si můžete nejen fotku na web či facebook, ale i originál v tiskové kvalitě, nebo dokonce rovnou vytištěnou fotku.

Průběh Trailové závisti a její výsledky

Jan Havlíček Trailová Závist 2016
Jan Havlíček v čele závodu Trailová Závist 2016

Na fotkách jsou zachycena dvě klíčová místa, každý by se měl najít na tom prvním při přeskoku potoka. Druhá hlavní část je na skalnatém seběhu, kde je také velká část závodníků.  Se závodem si nejlépe poradili Jan Procházka, Jan Havlíček (oba Inov-8 tým) a Jan Řežábek ze Spartak Praha 4.

Mezi ženami zvítězila Adéla Stránská (Iscarex Česká Třebová) před Petrou Kotlíkovou (TJ Banes Slavoj Pacov) a Miroslavou Uhlířovou.

Adéla Stránská vítězka Trailová Závist 2016
Vítězka Adéla Stránská na trati Trailové Závisti 2016

Fotografie pro účastníky závodu Trailová závist 2016

Za tým SportShots.cz byl v poli fotograf – Jiří Januška, který úzce spolupracoval se Zuzkou a Honzou a vyčkával v nejkrásnějších místech závodu. Celkem je zpracováno téměř 550 fotografií.

Fotografie je možné zakoupit ve standardním rozlišení, nebo ve špičkové tiskové kvalitě. Atmosféra závodu nahrává tomu, že fotografie z Trailové Závisti mohou zdobit nejeden obývák. Díky spolupráci s organizátory zpřístupňujeme pro účastníky i galerii zdarma dostupných fotek s logem závodu. Tyto fotografie budou dostupné po dobu 5 dní pro osobní potřebu závodníků.

Fotografie ze stránek RaceShots.cz jsou určeny pouze pro osobní účely.

Tomáš Buryška, trailová závist 2016
Tomáš Buryška, běžecká naděje na trati Trailové závisti

Fotografie pro média ze závodu Trailová závist 2016

Výběr nejlepších fotografií z celého závodu bude brzy dostupný i v naší fotobance store.sportshots.cz. Zakoupit si zde můžete fotky s redakční licencí pro elektronická i tištěná média.

 

1 thought on “Trailová závist 2016”

Comments are closed.