Trailová závist 2017

Trailová Závist 2017, fotografie ze závodu
Trailová Závist 2017

Trailová Závist 2017

Trailová Závist 2017 – třetí ročník krosového běhu o délce 19km, v oblasti divokých strání a zařízlých dolin nad řekou Vltavou. Ve zbytcích hlubokých lesů, kde se v dávných dobách proháněli Keltové. Závod je určen pro běžce všech výkonnostních kategorií.

Závod za jehož vznikem stojí ultra trail závodníci Jan Bartas a Zuzana Bartas se úspěšně snaží dokázat, že kvalitní krosový závod je možné uspořádat i v dojezdu pražské MHD.

Na trati byl fotograf Jiří Januška a Milan Humaj. Přinášíme vám galerii přes 700 fotografií ve špičkové kvalitě. Pořídit si můžete nejen fotku na web či facebook, ale i originál v tiskové kvalitě.

Průběh závodu Trailová Závist a jeho výsledky

Na fotkách je zachyceno několik klíčových míst. Každý by se měl najít. Můžete zkusit vyhledávání podle startovního čísla. Když se to nepovede, vyhledejte 000. Pod tím jsou schovaní neidentifikovatelní běžci. Se závodem si nejlépe poradili Jan Procházka, Jan Havlíček (oba Inov-8 tým) a Tomáš Buryška za RunSport.

Mezi ženami zvítězila Petra Kotlíková (TJ Banes Slavoj Pacov) před Barborou Pasekovou a Marcelou Rambovou.

Fotografie pro účastníky závodu Trailová závist 2017

Za tým SportShots.cz byl v poli fotograf – Jiří Januška, který úzce spolupracoval se Zuzkou a Honzou a vyčkával v nejkrásnějších místech závodu. Zároveň byl v týmu i Milan Humaj, který zvládl také velmi pěkné místo na skalním seběhu.

Fotografie je možné zakoupit ve standardním rozlišení, nebo ve špičkové tiskové kvalitě. Díky spolupráci s organizátory zpřístupňujeme pro účastníky i galerii zdarma dostupných fotek s logem závodu. Tyto fotografie budou dostupné po dobu 5 dní pro osobní potřebu závodníků.

Fotografie ze stránek RaceShots.cz jsou určeny pouze pro osobní účely.

Fotografie pro média ze závodu Trailová závist 2016

Výběr nejlepších fotografií z celého závodu bude brzy dostupný i v naší fotobance store.sportshots.cz. Zakoupit si zde můžete fotky s redakční licencí pro elektronická i tištěná média.