Tatry Running Tour 2022

Ultra Fatra 2020
Tatry Running Tour – Seběh na Popradské pleso

Tatry Running Tour 2022

Tatry Running Tour 2022 je třídenní běžecká akce v nádherných kulisách Vysokých Tater se zázemím na Štrbském Plese. Po pátečním nočním běhu následují sobotní hlavní závody. Mezi nejvyhledávanější patří Sky&Cloud Run – 34 km dlouhý horský běh přímo v srdci Vysokých Tater.

Ultra Fatra 2020
Osvěžení na Tatry Running Tour 2022 na Batizovském plese

Průběh Tatry Running Tour 2022

Počasí v rámci všech závodů ukázalo svoji slunečnou tvář. Možná až příliš a podmínky tedy byly i ve vysokohorském prostředí hodně náročné a tatranská žula chutnala tentokrát o něco drsněji než bývá zvykem. Nejeden závodník využil ledové osvěžení na Batizovském plese.

Fotografie pro účastníky závodu Tatry Running Tour 2022

Ultra Fatra 2020
Tatry Running Tour 2022 – přeskok přes vodopádek

V týmu SportShots.cz fotil tentokrát Lukáš Budínský, který fotil na večerním běhu i na hlavním Sky&Cloud. Prošel většinu trasy od Batizovského plesa až na Popradské pleso a fotil v obou směrech všechny závodníky. Většina závodníků ze závodu sky&clouds run by se měla na fotografiích nalézt. Z důvodu menšího počtu startujících nejsou fotografie otagovány startovním číslem.

Fotografie je možné zakoupit ve standardním rozlišení, nebo ve špičkové tiskové kvalitě. Díky počasí, které panovalo na trati Sky&Cloud závodu mohou leckteré fotografie zdobit běžecký obývák.

Fotografie ze stránek RaceShots.cz jsou určeny pouze pro osobní účely.

Ultra Fatra 2020

Možnost podpořit boj proti rakovině prsu

Díky úzké spolupráci s projektem Dlouhá trať, který přispívá na boj proti rakovině prsu, máte i vy nyní možnost podpořit dobrou věc. Své fotografie si můžete objednat rovnou jako fotoobraz a veškerý zisk bude věnován na dárcovské konto. Případně můžete zakoupit fotografie v elektronické podobě s příspěvkem, který bude taktéž převeden na dárcovský účet.