Winter SkyRace 2018

Winter Skyrace 2018 fotogalerie pro účastníky
Těsně před startem Winter Skyrace 2018

Po druhém úspěšném ročníku skyrunning zimního závodu se Honza Dušánek rozhodl akci Ještěd WINTER SkyRace 2018 nejen udržet, ale i zpřístupnit pro čtyřnohé běžce. A tak vznikl Canicross Skyrace a Trail, kdy si závodníci mohli vyzkoušet pohyb na Ještědu v zimních podmínkách se svými miláčky. A jaké byly podmínky? Opakovaly se loňské nádherné zimní kulisy nebo si ponechal Ještěd svoji typickou mlhu?

Průběh WINTER SkyRace 2018 a jeho výsledky

Winter Skyrace 2018 fotogalerie pro účastníky
Vítěz Winter Skyrace 2018

Počasí na Ještědu i tentokrát dokázalo závodníky potrápit. Hustá mlha a zima je provázely většinu závodu. Letos se nenašla ani chvíle, kdy mlha ustoupila a závodníkům chyběl důvod aby se ve stoupání zastavil a pokochal se. Na čele závodu stejně nebývá čas se kochat a tentokrát si to mezi muži rozdali Vít Pavlišta, Miloš Nykodým a Tomáš Fárník.

Mezi ženami zvítězila Lucie Maršánová následována Ivanou Sekyrovou, Helenou Erbenovou Karáskovou.

Fotografie pro účastníky závodu WINTER SkyRace 2018 a WINTER Trail

V týmu SportShots.cz nás zastoupili tři fotografové – Lukáš Podolák, Jiří Bošek a Tomáš Bubela. Úkoly měli jasně rozdělené a časový harmonogram focení byl úspěšně dodržen, tak se může každý závodník těšit na několik svých fotek z trati i cíle. Celkem je zpracováno přes 3000 fotografií v několika galeriích. Většina závodníků byla identifikována podle startovního čísla, můžou se tedy lehce dohledat.

Fotografie je možné zakoupit ve standardním rozlišení, nebo ve špičkové tiskové kvalitě. Počasí nahrálo tomu, že fotografie ze závodu WINTER SkyRace budou zdobit nejeden obývák. Díky spolupráci s organizátorem Honzou Dušánkem zpřístupňujeme pro účastníky i galerii zdarma dostupných fotek s logem závodu. Tyto fotografie budou dostupné po dobu 5 dní. Zakoupením fotografie odměníte sami sebe za výkon a podpoříte fotografy za jejich nasazení v nehostinných podmínkách.

Winter Skyrace 2018 fotogalerie pro účastníky
Winter Skyrace 2018 byl zároveň i testem Canicross závodů

Fotografie ze stránek RaceShots.cz jsou určeny pouze pro osobní účely.

Fotografie pro média ze závodu Winter SkyRace 2018

Výběr nejlepších fotografií z celého závodu bude brzy dostupný i v naší fotobance store.sportshots.cz. Zakoupit si zde můžete fotky s redakční licencí pro elektronická i tištěná média.