Ultra Fatra 2023

Ultra Fatra 2023

Upozornění: občas platební brána PayPal vrací chybu. Nebojte, platby jsou evidované a já je páruji a fotografie zasílám. Kdyby přeci jen to trvalo déle, neváhejte mi poslat email (lukasx@seznam.cz) s číslem objednávky a já zdržení napravím.

Ultra Fatra 2023
Ultra Fatra 2023

Jak probíhala Ultra Fatra 2023?

Počtvrté na místě činu. Již jsem definitivně podlehl kouzlu Velké Fatry a tak jsem neváhal a vyrazil do kopců. Závod vede po nádherných táhlých hřebenech, kvetoucích loukách a i za příjemného počasí téměř bez lidí. Pro fotografa doslova ráj.

Ultra Fatra 2023
Ultra Fatra 2023

Fotografie pro účastníky závodu Ultra Fatra 2023

V týmu SportShots.cz jsem fotil pouze já – Lukáš Budínský. Chtělo to nějakou změnu, tak jsem se místo startu vydrápal na Japeň a natáčel z dronu. Počasí mi vyšlo vstříc a tak se budete moci pokochat časem i nějakými záběry. Aby zbylo místo na focení, vrátil jsem se na oblíbený traverz k Smrekovici. Tam jsem si užíval střídavých přeháněk i krásného bouřkového světla. Fotil jsem všechny až do časové brány na Smrekovici.

Fotografie je možné zakoupit ve standardním rozlišení, nebo ve špičkové tiskové kvalitě. Rozhodně doporučuji fotografie v tiskové kvalitě a nechat vytisknout ve větších rozměrech. Takovouto vzpomínku vám již nikdo nevezme.

Fotografie ze stránek RaceShots.cz jsou určeny pouze pro osobní účely.

Ultra Fatra 2023
Ultra Fatra 2023

Možnost podpořit boj proti rakovině prsu

Díky úzké spolupráci s projektem Dlouhá trať, který přispívá na boj proti rakovině prsu, máte i vy nyní možnost podpořit dobrou věc. Své fotografie si můžete objednat rovnou jako fotoobraz a veškerý zisk bude věnován na dárcovské konto. Vytištěný fotoobraz můžete zakoupit přímo v galerii na záložce „Fotoobrazy“ ve dvou předdefinovaných velikostech. S každým obrazem získáte

  • Finálně ručně vyretušovanou a do špičkové kvality dotaženou fotografii
  • Zdarma zdrojový soubor s retušemi v tiskové kvalitě
  • Poštovné zdarma
  • Vzpomínku na úžasný závod a ještě dobrý pocit z příspěvku na dobrou věc

Případně můžete zakoupit fotografie v elektronické podobě s příspěvkem, který bude taktéž převeden na dárcovský účet.

Ultra Fatra 2023
Ultra Fatra 2023

Fotografie pro média

Zakoupit si v galerii můžete fotografie s redakční licencí pro elektronická i tištěná média.