Tatry Running Tour 2018

Tatry Running Tour 2018

Tatry Running Tour 2018 fotogalerie pro účastníky
Počasí při Sky & Cloud Run bylo v roce 2018 vyloženě fotogenické

Tatry Running Tour 2018 je třídenní běžecká akce v nádherných kulisách Vysokých Tater se zázemím na Štrbském Plese. Po pátečním nočním běhu následují sobotní hlavní závody. Mezi nejvyhledávanější patří Sky&Cloud Run – 34 km dlouhý horský běh přímo v srdci Vysokých Tater.

Průběh Tatry Running Tour 2018

Počasí v rámci všech závodů vynahradilo zklamání z ročníku 2017. Závodníci si mohli užít slunečné počasí, které provázelo hlavní závody a horám rozhodně slušelo více než loňské mrazivé a ledové království.

Tatry Running Tour 2018 fotogalerie pro účastníky
Seběhy po tvrdé tatranské žule jsou vždy náročné

Fotografie pro účastníky závodu Tatry Running Tour 2018

V týmu SportShots.cz fotil tentokrát jen jeden fotograf – Jakub Stryk, který oběhal všechny závody včetně výšlapu na Ostrvu a vyhlášení výsledků. Většina závodníků ze závodu sky&cloud run byla identifikována podle startovního čísla, můžou se tedy lehce dohledat.

Fotografie je možné zakoupit ve standardním rozlišení, nebo ve špičkové tiskové kvalitě. Díky počasí, které panovalo na trati Sky&Cloud závodu mohou leckteré fotografie zdobit běžecký obývák.

Fotografie ze stránek RaceShots.cz jsou určeny pouze pro osobní účely.

Fotografie pro média ze závodu Tatry Running Tour 2018

Tatry Running Tour 2018 fotogalerie pro účastníky
Tatry Running Tour 2018

Výběr nejlepších fotografií bude dostupný i v naší fotobance store.sportshots.cz. Zakoupit si zde můžete fotky s redakční licencí pro elektronická i tištěná média.