Winter Skyrace 2019

Winter Skyrace 2019
Winter Skyrace 2019

Po třetím úspěšném ročníku skyrunning zimního závodu se Honza Dušánek rozhodl akci Ještěd WINTER SkyRace nejen udržet, ale i zpříjemnit začínajícím hobby běžcům. A tak vznikl Easy Trail, kdy si závodníci mohli vyzkoušet pohyb na Ještědu v zimních podmínkách. A jaké byly podmínky? Opakovala se loňská typická ještědská mlha, nebo nabídl Ještěd nádherné zimní kulisy jako při druhém ročníku?

Průběh WINTER SkyRace 2019 a jeho výsledky

Počasí na Ještědu i tentokrát dokázalo závodníky potrápit. Hustá mlha a zima je provázely většinu závodu. Letos se nenašla ani chvíle, kdy mlha ustoupila a závodníkům chyběl důvod aby se ve stoupání zastavil a pokochal se. Na čele závodu stejně nebývá čas se kochat a tentokrát si to mezi muži rozdali Vojta Sýkora s Jirkou Petrem, kdy Vojta měl více sil až do cíle a zapsal se do tabulky vítězů.

Mezi ženami zvítězila Maršánová Lucie, která doběhla na 14. celkovém místě.

Fotografie pro účastníky závodu WINTER SkyRace 2019, WINTER Trail a dalších závodů

V týmu SportShots.cz nás zastoupili tři fotografové Lukáš Podolák, Jiří Bošek a Tomáš Bubela. Úkoly měli jasně rozdělené a tak se snad může každý závodník těšit na několik svých fotek z trati i cíle. Celkem je zpracováno téměř 2000 fotografií v několika galeriích. Většina závodníků byla identifikována podle startovního čísla, můžou se tedy lehce dohledat.

Winter Skyrace 2019
Winter Skyrace 2019

Fotografie je možné zakoupit ve standardním rozlišení, nebo ve špičkové tiskové kvalitě. Díky spolupráci s organizátorem Honzou Dušánkem zpřístupňujeme pro účastníky i galerii zdarma dostupných fotek s logem závodu. Tyto fotografie budou dostupné po dobu 5 dní. Zakoupením fotografie odměníte sami sebe za výkon a podpoříte fotografy za jejich nasazení v nehostinných podmínkách.

Fotografie ze stránek RaceShots.cz jsou určeny pouze pro osobní účely.

Winter Skyrace 2019
Winter Skyrace 2019