Tatry Running Tour 2019

Tatry Running Tour 2019 Batizovské pleso
Tatry Running Tour 2019 – U Batizovského plesa

Tatry Running Tour 2019

Tatry Running Tour 2019 je třídenní běžecká akce v nádherných kulisách Vysokých Tater se zázemím na Štrbském Plese. Po pátečním nočním běhu následují sobotní hlavní závody. Mezi nejvyhledávanější patří Sky&Cloud Run – 34 km dlouhý horský běh přímo v srdci Vysokých Tater.

Průběh Tatry Running Tour 2019

Počasí v rámci všech závodů ukázalo svoji slunečnou tvář. Možná až příliš a podmínky tedy byly i ve vysokohorském prostředí hodně náročné. Nejeden závodník využil ledové osvěžení na Batizovském plese

Horké počasí ve Vysokých Tatrách
Lákavé osvěžení během Sky&Clouds run na Batizovském plese

Fotografie pro účastníky závodu Tatry Running Tour 2019

V týmu SportShots.cz fotili tentokrát dva fotografové – Lukáš Budínský, který se soustředil jako vždy na hlavní závod Sky&Clouds run. A Jakub Stryk, který oběhal všechny závody včetně výšlapu na Ostrvu a vyhlášení výsledků. Většina závodníků ze závodu sky&clouds run by se mela na fotografiích nalézt. Vzhledem k různě umístěným číslům a menšímu počtu účastníků nejsou fotografie otagovány startovními čísly.

Fotografie je možné zakoupit ve standardním rozlišení, nebo ve špičkové tiskové kvalitě. Díky počasí, které panovalo na trati Sky&Cloud závodu mohou leckteré fotografie zdobit běžecký obývák.

Tatry Running Tour 2019
Vítěz Tatry Running Tour 2019 na cestě do cíle

Fotografie ze stránek RaceShots.cz jsou určeny pouze pro osobní účely.

Možnost podpořit boj proti rakovině prsu

Díky úzké spolupráci s projektem Dlouhá trať, který přispívá na boj proti rakovině prsu, máte i vy nyní možnost podpořit dobrou věc. Své fotografie si můžete objednat rovnou jako fotoobraz a veškerý zisk bude věnován na dárcovské konto. Případně můžete zakoupit fotografie v elektronické podobě s příspěvkem, který bude taktéž převeden na dárcovský účet.

Tatry Running Tour 2019 seběh k Popradskému plesu
Tatry Running Tour 2019 – a teď už jenom dolů (téměř)