WINTER SkyRace 2017

WINTER SkyRace a TRAIL fotogalerie -
WINTER SkyRace 2017 – náročné stoupání na vrchol Ještědu

WINTER SkyRace 2017

Po prvním úspěšném ročníku skyrunning zimního závodu se Honza Dušánek rozhodl akci Ještěd WINTER SkyRace 2017 nejen udržet, ale i zpřístupnit pro širší pole běžců. A tak vznikl WINTER Trail, kdy si závodníci mohli vyzkoušet pohyb na Ještědu v zimních podmínkách na rozumné trase 11 km. A jaké byly podmínky? Opakovaly se loňské nádherné zimní kulisy nebo si ponechal Ještěd svoji typickou mlhu?

WINTER SkyRace 2017 a TRAIL fotogalerie -
WINTER SkyRace 2017 – Na Ještěd ještě daleko…

Průběh WINTER SkyRace a jeho výsledky

Počasí na Ještědu i tentokrát dokázalo závodníky potrápit. Hustá mlha a zima je provázely většinu závodu. Nicméně se našly momenty, kdy mlha ustoupila a nejeden závodník se ve stoupání zastavil, aby se pokochal. Tedy kromě čela závodu, kde si to mezi muži rozdali Jiří Čípa, Pavel Brýdl a Marek Minář

WINTER SkyRace a TRAIL fotogalerie -
WINTER SkyRace 2017 ukázal i svoji slunečnou zimní tvář

Mezi ženami zvítězila dle očekávání favoritka Zuzana Kocumová , následována Annou Strakovou a Ivanou Sekyrovou.

Fotografie pro účastníky závodu WINTER SkyRace 2017 a WINTER Trail

V týmu SportShots.cz nás zastoupili tři fotografové – Jiří Januška, Jiří Bošek a Milan Humaj. Úkoly měli jasně rozdělené a časový harmonogram focení byl úspěšně dodržen, tak se může každý závodník těšit na několik svých fotek z trati i cíle. Celkem je zpracováno přes 1100 fotografií v jedné společné galerii. Většina závodníků byla identifikována podle startovního čísla, můžou se tedy lehce dohledat.

Fotografie je možné zakoupit ve standardním rozlišení, nebo ve špičkové tiskové kvalitě. Počasí nahrálo tomu, že fotografie ze závodu WINTER SkyRace budou zdobit nejeden obývák. Díky spolupráci s organizátorem Honzou Dušánkem zpřístupňujeme pro účastníky i galerii zdarma dostupných fotek s logem závodu. Tyto fotografie budou dostupné po dobu 5 dní. Zakoupením fotografie odměníte sami sebe za výkon a podpoříte fotografy za jejich nasazení v nehostinných podmínkách.

Fotografie ze stránek RaceShots.cz jsou určeny pouze pro osobní účely.

WINTER SkyRace a TRAIL fotogalerie -
WINTER SkyRace 2017

Fotografie pro média ze závodu Winter SkyRace 2017

Výběr nejlepších fotografií z celého závodu bude brzy dostupný i v naší fotobance store.sportshots.cz. Zakoupit si zde můžete fotky s redakční licencí pro elektronická i tištěná média.